ПАРОДОНТОЛОГІЯ

Лікування ясен

Гінгівіт - це запальне захворювання ясен, яке характеризується кровоточивістю та набряком. Однією з причин гінгівіту є тонкий шар бактерій між зубами, що називається зубний наліт. Невчасне лікування гінгівіту та відсутність профілактики можуть спричинити більш серйозне захворювання пародонтит.

Лікування тканин пародонту

Пародонт - тканини, які знаходяться навколо зуба. Їх основна роль - це фіксація й утримування зуба в щелеповій кістці. Запальне захворювання тканин пародонту називається пародонтит, а його дистрофічні процеси - пародонтоз. Зубний камінь є однією з причин пародонтиту. Це затверділий наліт на поверхні зубів, який включає в себе бактерії, частинки їжі, відмерлі клітини і т.д. Обов'язковим є зняття зубного каменю та професійна гігієна ротової порожнини двічі на рік. Недотримання цих рекомендацій веде до запалення тканин пародонту, рухомості, і як результат - втрати зубів.
Пародонтологи клініки Triadent надають послуги:
- ультразвукова чистка зубів, у тому числі за допомогою системи "Vector Paro";
- чистка зубів системою "Air Flow";
- механічне чищення з використанням лікувальних паст;
- кюретаж пародонтальних кишень;
- методика плазмоліфтингу для регенерації тканин.

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг - сучасний і досить ефективний метод лікування і профілактики захворювань ясен і тканин пародонту. Суть процедури: ми беремо кров пацієнта, за допомогою центрифуги отримуємо збагачену тромбоцитами плазму. Аутоплазму (плазма крові самого пацієнта) вводять місцево в пошкоджені ділянки ясен, у лунку видаленого зуба. Уже через тиждень після процедури стає видимим результат:
- зменшується кровоточивість ясен,
- зникає неприємний запах з рота,
- зменшується рухомість зубів,
- пришвидшується загоєння рани після видалення зуба,
- ясна отримують природній колір та форму.
Дуже важливо, що ця процедура є абсолютно безпечною, оскільки плазма отримується з крові самого пацієнта.

Вектор-терапія

У сучасній стоматології проведення процедури зняття зубних відкладень відіграє надзвичайно важливу роль для успіху як початкового, так і підтримуючого лікування. Численні дослідження підтвердили важливість цієї процедури, що належить до мінімально інвазійних втручань. "Vector Paro" - це система, що ефективно видаляє тверді і м'які зубні відкладення, при цьому не травмуючи цемент кореня зубів і м'які тканини пародонту. Ультразвукова частота апарату "Vector Paro" перетворює різноспрямовані коливальні рухи у точноспрямовані паралельно до довгої осі зуба. Це відбувається за наявності в апараті вібруючого резонансного кільця, з'єднаного з робочою частиною під кутом 90°. Іншим важливим компонентом системи "Vector Paro" є рідина "Vector Fluid Polish", яка містить гідроксиапатит кальцію і приємний м'який ароматизатор. Гідроксиапатит кальцію забезпечує високий лікувальний ефект та полірувальні здатності. Ароматизатор підвищує комфорт під час лікування.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Call Now Button